29-CBSASV-1.25X3.0X0.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSASV-1.25X3.0X0.3
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSASV-1.25X3.0X0.3--29S96--C
Duomenų lapai: 29-CBSASV-1.25X3.0X0.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
29-CBSASV-1.25X3.0X0.3 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSASV-1.25X3.0X0.3 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSASV-1.25X3.0X0.3--29S96--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3741 pcs Duomenų lapas 29-CBSASV-1.25X3.0X0.3.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.300" (7.62mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole