29-CBSASV-1.25X2.0X0.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSASV-1.25X2.0X0.30--29S213-
Duomenų lapai: 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
29-CBSASV-1.25X2.0X0.3 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSASV-1.25X2.0X0.30--29S213- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4279 pcs Duomenų lapas 29-CBSASV-1.25X2.0X0.3.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 29-CBSASV-1.25X2.0X0.30
29-CBSASV-1.25X2.0X0.30-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm)
Aukštis - apskritai 0.300" (7.62mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole