29-CBSAP-0.5X4.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2--29S188--CI
Duomenų lapai: 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
29-CBSAP-0.5X4.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2--29S188--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9433 pcs Duomenų lapas 29-CBSAP-0.5X4.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.500" (12.70mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole