25-CBSFN-2.5X3.75X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5--25S62--CI
Duomenų lapai: 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
25-CBSFN-2.5X3.75X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5--25S62--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3322 pcs Duomenų lapas 25-CBSFN-2.5X3.75X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.750" (95.25mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole