25-CBSF-2.0X2.5X0.225
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25-CBSF-2.0X2.5X0.225
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 25-CBSF-2.0X2.5X0.225--25S08--CI
Duomenų lapai: 25-CBSF-2.0X2.5X0.225.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
25-CBSF-2.0X2.5X0.225 specifikacijos
Dalies numeris 25-CBSF-2.0X2.5X0.225 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 25-CBSF-2.0X2.5X0.225--25S08--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9501 pcs Duomenų lapas 25-CBSF-2.0X2.5X0.225.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.225" (5.72mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole