25-CBSFN-2.25X2.75X0.375
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25-CBSFN-2.25X2.75X0.375
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 25-CBSFN-2.25X2.75X0.375--25S67-
Duomenų lapai: 25-CBSFN-2.25X2.75X0.375.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
25-CBSFN-2.25X2.75X0.375 specifikacijos
Dalies numeris 25-CBSFN-2.25X2.75X0.375 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 25-CBSFN-2.25X2.75X0.375--25S67- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3835 pcs Duomenų lapas 25-CBSFN-2.25X2.75X0.375.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.375" (9.53mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole