20X-CBS-2.0X4.0X0.185
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20X-CBS-2.0X4.0X0.185
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20X-CBS-2.0X4.0X0.185--20X392--C
Duomenų lapai: 20X-CBS-2.0X4.0X0.185.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
20X-CBS-2.0X4.0X0.185 specifikacijos
Dalies numeris 20X-CBS-2.0X4.0X0.185 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20X-CBS-2.0X4.0X0.185--20X392--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 15105 pcs Duomenų lapas 20X-CBS-2.0X4.0X0.185.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.185" (4.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount