20X-CBS-2.0X2.25X0.185
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20X-CBS-2.0X2.25X0.185
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20X-CBS-2.0X2.25X0.185--20X384--
Duomenų lapai: 20X-CBS-2.0X2.25X0.185.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
20X-CBS-2.0X2.25X0.185 specifikacijos
Dalies numeris 20X-CBS-2.0X2.25X0.185 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20X-CBS-2.0X2.25X0.185--20X384-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 19435 pcs Duomenų lapas 20X-CBS-2.0X2.25X0.185.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.185" (4.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount