20X-CBS-2.0X2.0X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20X-CBS-2.0X2.0X0.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20X-CBS-2.0X2.0X0.25--20X1002--C
Duomenų lapai: 20X-CBS-2.0X2.0X0.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
20X-CBS-2.0X2.0X0.25 specifikacijos
Dalies numeris 20X-CBS-2.0X2.0X0.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20X-CBS-2.0X2.0X0.25--20X1002--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9658 pcs Duomenų lapas 20X-CBS-2.0X2.0X0.25.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.250" (6.35mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount