20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355--20S55
Duomenų lapai: 20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355.pdf
  • Pranešimas
20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355--20S55 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3028 pcs Duomenų lapas 20-CBSFSV-1.25X3.25X0.355.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.250" (82.55mm) Aukštis - apskritai 0.355" (9.02mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount