20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35--20S508
Duomenų lapai: 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35.pdf
  • Pranešimas
20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35--20S508 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3309 pcs Duomenų lapas 20-CBSFSV2-1.5X1.75X0.35.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.750" (44.45mm) Aukštis - apskritai 0.350" (8.89mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount