20-CBSFN-1.0X3.0X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFN-1.0X3.0X0.75 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSFN-1.0X3.0X0.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSFN-1.0X3.0X0.75--20S592--C
Duomenų lapai: 20-CBSFN-1.0X3.0X0.75.pdf
  • Pranešimas
20-CBSFN-1.0X3.0X0.75 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSFN-1.0X3.0X0.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSFN-1.0X3.0X0.75--20S592--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3493 pcs Duomenų lapas 20-CBSFN-1.0X3.0X0.75.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.750" (19.05mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount