20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5--20S544-
Duomenų lapai: 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5.pdf
  • Pranešimas
20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5--20S544- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3020 pcs Duomenų lapas 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount