TYS60453R3N-10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS60453R3N-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 3.7A 21 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.TYS60453R3N-10.pdf2.TYS60453R3N-10.pdf
  • Pranešimas
TYS60453R3N-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS60453R3N-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 3.7A 21 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 296701 pcs Duomenų lapas 1.TYS60453R3N-10.pdf2.TYS60453R3N-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 32MHz
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 21 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 21 mOhm
Dabartinis įvertinimas 3.7A Dabartinis - sodrumas 5.9A