TYS60456R8M-10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS60456R8M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 3A 31 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.TYS60456R8M-10.pdf2.TYS60456R8M-10.pdf
  • Pranešimas
TYS60456R8M-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS60456R8M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 3A 31 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 268534 pcs Duomenų lapas 1.TYS60456R8M-10.pdf2.TYS60456R8M-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 20MHz
Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 3A 31 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 31 mOhm
Dabartinis įvertinimas 3A Dabartinis - sodrumas 3.9A