TYS60453R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS60453R0N-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 3UH 3.8A 20 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.TYS60453R0N-10.pdf2.TYS60453R0N-10.pdf
  • Pranešimas
TYS60453R0N-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS60453R0N-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 3UH 3.8A 20 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250452 pcs Duomenų lapas 1.TYS60453R0N-10.pdf2.TYS60453R0N-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 35MHz
Išsamus aprašymas 3µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 20 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 20 mOhm
Dabartinis įvertinimas 3.8A Dabartinis - sodrumas 5.6A