4694AC51K02250
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4694AC51K02250
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4694AC51K02250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
4694AC51K02250 specifikacijos
Dalies numeris 4694AC51K02250 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 16119 pcs Duomenų lapas 4694AC51K02250.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 22.500" (571.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.126" (3.20mm) Priedų metodas -