4694FZ51H00095
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4694FZ51H00095
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas IO NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4694FZ51H00095.pdf2.4694FZ51H00095.pdf
  • Pranešimas
4694FZ51H00095 specifikacijos
Dalies numeris 4694FZ51H00095 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 231593 pcs Duomenų lapas 1.4694FZ51H00095.pdf2.4694FZ51H00095.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 0.950" (24.13mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.126" (3.20mm) Priedų metodas -