4694AB51K01713
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4694AB51K01713
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4694AB51K01713.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
64 pcs
  • Pranešimas
4694AB51K01713 specifikacijos
Dalies numeris 4694AB51K01713 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 16393 pcs Duomenų lapas 4694AB51K01713.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 17.130" (435.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.126" (3.20mm) Priedų metodas -