4633PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4633PA51H01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4633PA51H01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKT FAB/FOAM 7.62X457.2MM BELL
Duomenų lapai: 1.4633PA51H01800.pdf2.4633PA51H01800.pdf3.4633PA51H01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
4633PA51H01800 specifikacijos
Dalies numeris 4633PA51H01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 32416 pcs Duomenų lapas 1.4633PA51H01800.pdf2.4633PA51H01800.pdf3.4633PA51H01800.pdf
Plotis 0.299" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Bell Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 4633-PA-51H-01800
Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.098" (2.50mm)
Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4633PA51G07200
4633PA51G07200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRSG PU V0 BELL
Sandelyje: 3467 pcs
parsisiųsti: 4633PA51G07200.pdf
RFQ
4633PA51H01200
4633PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 BELL
Sandelyje: 18958 pcs
parsisiųsti: 4633PA51H01200.pdf
RFQ
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: PLUG CONNECTOR 34 POS W/O FLANGE
parsisiųsti: 4634-6001.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: PLUG CONNECTOR 34 POS W/FLANGE
parsisiųsti: 4634-6000.pdf
parsisiųsti: 4633PA51H00837.pdf
parsisiųsti: 4633PA51G01701.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 34POS W/FLANGE
apibūdinimas: CONN PLUG 34POS W/FLANGE&INSE
4634
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONN SOCKET COVER FOR TO-3
apibūdinimas: GASKT FAB/FOAM 7.62X457.2MM BELL
4634
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LENS WHITE TWIST LOCK
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus