4633PA51G01701
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4633PA51G01701
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 BELL
Duomenų lapai: 4633PA51G01701.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
35 pcs
  • Pranešimas
4633PA51G01701 specifikacijos
Dalies numeris 4633PA51G01701 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 7713 pcs Duomenų lapas 4633PA51G01701.pdf
Plotis 0.299" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Bell Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 17.010" (432.05mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas Adhesive