4633PA51H00837
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4633PA51H00837
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 BELL
Duomenų lapai: 1.4633PA51H00837.pdf2.4633PA51H00837.pdf3.4633PA51H00837.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
137 pcs
  • Pranešimas
4633PA51H00837 specifikacijos
Dalies numeris 4633PA51H00837 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 36962 pcs Duomenų lapas 1.4633PA51H00837.pdf2.4633PA51H00837.pdf3.4633PA51H00837.pdf
Plotis 0.299" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Bell Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 8.370" (212.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: PLUG CONNECTOR 34 POS W/O FLANGE