4584PA51G02010
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4584PA51G02010
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4584PA51G02010.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
103 pcs
  • Pranešimas
4584PA51G02010 specifikacijos
Dalies numeris 4584PA51G02010 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 28135 pcs Duomenų lapas 4584PA51G02010.pdf
Plotis 0.150" (3.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 20.100" (510.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.039" (1.00mm) Priedų metodas Adhesive