4584PA51G00135
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4584PA51G00135
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4584PA51G00135.pdf
  • Pranešimas
4584PA51G00135 specifikacijos
Dalies numeris 4584PA51G00135 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 464677 pcs Duomenų lapas 4584PA51G00135.pdf
Plotis 0.150" (3.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 1.350" (34.29mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.039" (1.00mm) Priedų metodas Adhesive