4584PA51G00319
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4584PA51G00319
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4584PA51G00319.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
682 pcs
  • Pranešimas
4584PA51G00319 specifikacijos
Dalies numeris 4584PA51G00319 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 118144 pcs Duomenų lapas 4584PA51G00319.pdf
Plotis 0.150" (3.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 3.190" (81.03mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.039" (1.00mm) Priedų metodas Adhesive