4240AB51K01850
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4240AB51K01850
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4240AB51K01850.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
66 pcs
  • Pranešimas
4240AB51K01850 specifikacijos
Dalies numeris 4240AB51K01850 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 16168 pcs Duomenų lapas 4240AB51K01850.pdf
Plotis 0.299" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 18.500" (469.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas -