4240AB51K01340
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4240AB51K01340
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4240AB51K01340.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
108 pcs
  • Pranešimas
4240AB51K01340 specifikacijos
Dalies numeris 4240AB51K01340 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 25495 pcs Duomenų lapas 4240AB51K01340.pdf
Plotis 0.299" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 13.400" (340.36mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas -