4240AB51K01530
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4240AB51K01530
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRS,PU,V0,DSH
Duomenų lapai: 4240AB51K01530.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
111 pcs
  • Pranešimas
4240AB51K01530 specifikacijos
Dalies numeris 4240AB51K01530 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 46161 pcs Duomenų lapas 4240AB51K01530.pdf
Plotis 0.299" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 15.300" (388.62mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas -