4056AB51S00100
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4056AB51S00100
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK SNCU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4056AB51S00100.pdf
  • Pranešimas
4056AB51S00100 specifikacijos
Dalies numeris 4056AB51S00100 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 238704 pcs Duomenų lapas 4056AB51S00100.pdf
Plotis 0.201" (5.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.059" (1.50mm) Priedų metodas -