4056AB51K00900
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4056AB51K00900
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4056AB51K00900.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
186 pcs
  • Pranešimas
4056AB51K00900 specifikacijos
Dalies numeris 4056AB51K00900 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 43608 pcs Duomenų lapas 4056AB51K00900.pdf
Plotis 0.201" (5.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai Q7083424 Darbinė temperatūra -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 9.000" (228.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.059" (1.50mm)