4056AB51S00300
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4056AB51S00300
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK SNCU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4056AB51S00300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
4056AB51S00300 specifikacijos
Dalies numeris 4056AB51S00300 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 90502 pcs Duomenų lapas 4056AB51S00300.pdf
Plotis 0.201" (5.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 3.000" (76.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.059" (1.50mm) Priedų metodas -