PKG.00.303.CLLD35
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.00.303.CLLD35
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.00.303.CLLD35.pdf
  • Pranešimas
PKG.00.303.CLLD35 specifikacijos
Dalies numeris PKG.00.303.CLLD35 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4651 pcs Duomenų lapas PKG.00.303.CLLD35.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 00
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 3A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm)