PKG.1B.304.CLLM31
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.1B.304.CLLM31
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PNL MNT
Duomenų lapai: PKG.1B.304.CLLM31.pdf
  • Pranešimas
PKG.1B.304.CLLM31 specifikacijos
Dalies numeris PKG.1B.304.CLLM31 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5030 pcs Duomenų lapas PKG.1B.304.CLLM31.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome