PKG.1B.306.CLLD62
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.1B.306.CLLD62
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.1B.306.CLLD62.pdf
  • Pranešimas
PKG.1B.306.CLLD62 specifikacijos
Dalies numeris PKG.1B.306.CLLD62 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5624 pcs Duomenų lapas PKG.1B.306.CLLD62.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)