PFG.2B.318.CYMD92
LEMOLEMO
PFG.2B.318.CYMD92 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.2B.318.CYMD92
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.PFG.2B.318.CYMD92.pdf2.PFG.2B.318.CYMD92.pdf3.PFG.2B.318.CYMD92.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 960 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PFG.2B.318.CYMD92 specifikacijos
Dalies numeris PFG.2B.318.CYMD92 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 318 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1124-1147
PFG2B318CYMD92
Orientacija G Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome