PFG.2B.316.CYMD92
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.2B.316.CYMD92
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.2B.316.CYMD92.pdf
  • Pranešimas
PFG.2B.316.CYMD92 specifikacijos
Dalies numeris PFG.2B.316.CYMD92 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5458 pcs Duomenų lapas PFG.2B.316.CYMD92.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome