PFG.2B.319.CYMD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.2B.319.CYMD92Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PFG.2B.319.CYMD92Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.2B.319.CYMD92Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4300 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 319 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome