PFG.1B.306.CYMD76Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.1B.306.CYMD76Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.1B.306.CYMD76Z.pdf
  • Pranešimas
PFG.1B.306.CYMD76Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.1B.306.CYMD76Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5308 pcs Duomenų lapas PFG.1B.306.CYMD76Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm)