PFG.1B.306.CYMD72Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.1B.306.CYMD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.1B.306.CYMD72Z.pdf
  • Pranešimas
PFG.1B.306.CYMD72Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.1B.306.CYMD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5602 pcs Duomenų lapas PFG.1B.306.CYMD72Z.pdf
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome