PFG.1B.306.CYMD52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.1B.306.CYMD52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.1B.306.CYMD52Z.pdf
  • Pranešimas
PFG.1B.306.CYMD52Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.1B.306.CYMD52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5746 pcs Duomenų lapas PFG.1B.306.CYMD52Z.pdf
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PFG.1B.306.CLLD52Z
PFG.1B.306.CLLD52Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5330 pcs
parsisiųsti: PFG.1B.306.CLLD52Z.pdf
RFQ
PFG.1B.306.CLLD72
PFG.1B.306.CLLD72
Gamintojai: LEMO
Sandelyje: 5562 pcs
parsisiųsti: PFG.1B.306.CLLD72.pdf
RFQ
PFG.1B.306.CYMD52
PFG.1B.306.CYMD52
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP