PAH.M1.4TL.LC52NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAH.M1.4TL.LC52NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAH.M1.4TL.LC52NZ.pdf
  • Pranešimas
PAH.M1.4TL.LC52NZ specifikacijos
Dalies numeris PAH.M1.4TL.LC52NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4803 pcs Duomenų lapas PAH.M1.4TL.LC52NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M14 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija H
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)