PAH.M1.4TL.LC65NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAH.M1.4TL.LC65NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAH.M1.4TL.LC65NZ.pdf
  • Pranešimas
PAH.M1.4TL.LC65NZ specifikacijos
Dalies numeris PAH.M1.4TL.LC65NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4654 pcs Duomenų lapas PAH.M1.4TL.LC65NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M14 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija H
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Black Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)