PAH.M1.4NL.LC52J
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAH.M1.4NL.LC52J
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAH.M1.4NL.LC52J.pdf
  • Pranešimas
PAH.M1.4NL.LC52J specifikacijos
Dalies numeris PAH.M1.4NL.LC52J Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5051 pcs Duomenų lapas PAH.M1.4NL.LC52J.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M14 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija H
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Black, Yellow Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)