FHJ.3B.316.CLLM52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.3B.316.CLLM52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHJ.3B.316.CLLM52Z.pdf
  • Pranešimas
FHJ.3B.316.CLLM52Z specifikacijos
Dalies numeris FHJ.3B.316.CLLM52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5869 pcs Duomenų lapas FHJ.3B.316.CLLM52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 16
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome