FHJ.3B.308.CYMD10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.3B.308.CYMD10
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHJ.3B.308.CYMD10.pdf
  • Pranešimas
FHJ.3B.308.CYMD10 specifikacijos
Dalies numeris FHJ.3B.308.CYMD10 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4184 pcs Duomenų lapas FHJ.3B.308.CYMD10.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome