FHJ.3B.330.CLLD10Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.3B.330.CLLD10Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 30POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHJ.3B.330.CLLD10Z.pdf
  • Pranešimas
FHJ.3B.330.CLLD10Z specifikacijos
Dalies numeris FHJ.3B.330.CLLD10Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 30POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4630 pcs Duomenų lapas FHJ.3B.330.CLLD10Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 30
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome