FGG.1K.308.CYCK85Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.308.CYCK85Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.308.CYCK85Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.308.CYCK85Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.308.CYCK85Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4657 pcs Duomenų lapas FGG.1K.308.CYCK85Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome