FGG.1K.308.CYCC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.308.CYCC65Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.308.CYCC65Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.308.CYCC65Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.308.CYCC65Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4389 pcs Duomenų lapas FGG.1K.308.CYCC65Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q11687720
Orientacija G Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 5A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)