FGG.1K.308.CYCK85
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.308.CYCK85
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.308.CYCK85.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.308.CYCK85 specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.308.CYCK85 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4167 pcs Duomenų lapas FGG.1K.308.CYCK85.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome