LS1812N222K302NXTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1812N222K302NXTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS1812N222K302NXTM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812
Duomenų lapai: 1.LS1812N222K302NXTM.pdf2.LS1812N222K302NXTM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino ir (arba) RoHS atitinkančių išimčių
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LS1812N222K302NXTM specifikacijos
Dalies numeris LS1812N222K302NXTM Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino ir (arba) RoHS atitinkančių išimčių
Galimas kiekis 25368 pcs Duomenų lapas 1.LS1812N222K302NXTM.pdf2.LS1812N222K302NXTM.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Serija -
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1763-1229-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 2200pF